Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

 1. Administratorem danych osobowych jest Indiana Paulina Pożarycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego 12/3, 55-011 Siechnice, NIP 8862835824, e-mail: sklep@zdrowykosz.pl, właściciel sklepu internetowego zdrowykosz.pl
 2. Dane osobowe zbierane przez Administratora za pośrednictwem strony internetowej przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. 
 3. Dane osobowe zbierane przez Administratora przetwarzane są w celu wykonania umowy sprzedaży, realizacji zamówienia, subskrypcji biuletynu informacyjnego (newsletter).
 4. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji zamówienia lub rejestracji w sklepie zdrowykosz.pl
 5. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Sklep korzysta z szyfrowanej transmisji danych (SSL) podczas rejestracji i logowania.
 6. Administrator przetwarza następujące dane:
  a) imię i nazwisko;
  b) ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy i miejscowość;
  c) adres e-mail;
  d) numer telefonu.
 7. Administrator korzysta z usług podmiotów zewnętrznych na rzecz prawidłowego funkcjonowania Sklepu takich jak: dostawca oprogramowania, dostawca płatności, biuro księgowe, hurtownie, podmiot zapewniający usługi statystyczne oraz marketingowe, sieci społecznościowe, dostawca systemu ankiet opiniujących, odpowiednie organy publiczne w jakim Administrator jest zobowiązany do udostępniania im zgromadzonych danych.
 8. Administrator nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 9. Osoba, której dane dotyczą, ma zawsze prawo do:
  a) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  b) sprostowania, poprawiania swoich danych;
  c) odwołania zgodny na przetwarzanie danych
  d) żądania usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
  e) przenoszenia danych;
  f) wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 10. Dane osobowe Klientów są przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do prawidłowego wykonania umowy sprzedaży, nie dłużej jednak niż do przedawnienia ewentualnych roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego.
 11. Zarejestrowani Klienci mogą samodzielnie usunąć lub edytować swoje dane po zalogowaniu się do Sklepu lub bezpośrednio zgłosić swoja wolę Administratorowi.
 12. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa danych osobowych, w każdej chwili Klient może skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@zdrowykosz.pl
 13. Na stronie Sklepu Internetowego mogą znajdować się odnośniki do innych stron internetowych. Administrator namawia by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko niniejszego Sklepu Internetowego.