Sposoby płatności

 

W naszym sklepie istnieje możliwość dokonania zapłaty za zamówione produkty na pięć możliwych sposobów:

 

  1. PRZELEW TRADYCYJNY

Jest to forma płatności dla tych Klientów, którzy chcą w samodzielny sposób opłacić zamówienie realizując je na poczcie, w placówce swojego banku lub za pomocą swojego banku internetowego. Po dokonaniu zamówienia na e-mail Klienta zostanie wysłana wiadomość z informacją o danych do przelewu oraz kwocie jaką należy uiścić. Standardowo czekamy na zaksięgowanie środków na naszym koncie do 5 dni roboczych. Jeżeli po upływie tego czasu nie otrzymamy należnych środków, wówczas zamówienie zostanie anulowane. Poniżej znajdują się nasze dane, niezbędne do przelewu tradycyjnego:

 

Indiana Paulina Pożarycka
Marszałka Józefa Piłsudskiego 12/3
55-011 Siechnice

numer konta bankowego ING: 57 1050 1575 1000 0092 7451 5106

 

 

 

  1. PRZELEW ONLINE (PayPro S.A.)

Jest to zdecydowanie jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form płatności. Po złożeniu zamówienia Klient przekierowywany jest na stronę wybranego z listy banku, aby móc dokonać płatności.

 

przelewy24

 

  1. KARTA KREDYTOWA

Jest to drugi rekomendowany sposób płatności zaraz po przelewie online. W bardzo prosty sposób, dzięki systemowi PayPro S.A. można zrealizować należność podając jedynie niezbędne dane, które są w pełni bezpieczne. PayPro S.A. obsługuje karty płatnicze takie jak Visa, Mastercard.

 

przelewy24

 

 

 

4. PayPal

PayPal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności online o zasięgu globalnym. Dzięki niemu można dokonywać szybkich transakcji płatniczych jednocześnie bez ujawniania innym numeru karty kredytowej lub numeru konta (widoczny jest jedynie adres e-mail oraz wpisany adres dostawy). 

paypal

 

5. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Ostatnią oferowaną przez nas metodą płatności jest płatność za pobraniem, czyli usługa będąca rozwiązaniem dla tych Klientów, którzy chcą uregulować należność za swoje zamówienie bezpośrednio u kuriera.